Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Találkoztatok már ilyennel:...

Találkoztatok már ilyennel: Miért nem látom azt, akivel webkamerázni szeretnék msn-en?

Figyelt kérdés
megjelenik a camera , ő lát is engem, én is látom, kb 3 másodpercig, aztán megmerevedik a képe , és tovább nem,ha átmegyek másik laptoprA ott tökéles minden, viszont ha mással camozom, akkor is jó, tehát nem értem mi lehet a baj?
2011. júl. 8. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Be feketül? MErt ha igen akkor valami web cam telepítős propléma! Nekem már volt!
2011. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem befeketul, hanem megmerevedik a kép.. lefagy, nem mozdul ilyesmi... hát beépített webcamom van, tehát nem kellett külön telepíteni
2011. júl. 8. 12:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges hogy a gépeden és a laptopon nem ugyanaz az a msn verzió van? Mert az új msn szokot ilyet csinálni win7-en.
2011. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kipróbáltam már rengeteg verziót, de semmi..
2011. júl. 12. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!