Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom tovább törölni?...

Hogyan tudom tovább törölni? Aki tud, az segítsen, mert elolvastam az összes kérdést, de nem értettem meg.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni,hogy ha törlöm az előzményeket,azok hova kerülnek,és hogyan tudom tovább törölni?

A nővéremnek ajándékot vásároltam,és ő mindig lenyomoz és nem akarom,hogy észre vegye.

Google Chrome böngészőt használok.

Tudom,sok ilyen kérdés van,csak az a gond,hogy fiatal vagyok és nem nagyon értem,aki le tudná írni,annak megköszönném.

Kérlek,segítsetek! Sürgős! Mert este fél 7-kor ér haza.

Előre is köszönöm.

12/L


2011. júl. 9. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha törlöd az előzményeket, azok egyből törlődnek. Nem olyan, mint a lomtár, hogy előtte oda kerülnek a dolgok, és még üríteni is kell. Te is vissza tudod nézni, ha az előzményekben nem látod a korábbi tevékenységedet elmentve, akkor sikeresen törölve lettek.
2011. júl. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,aranyos vagy. :)
2011. júl. 9. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!