Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on büntetés?

Youtube-on büntetés?

Figyelt kérdés
Felszeretnék tölteni egy zenét youtube-ra, és érdekelne hogy számíthatok-e valamilyen büntetésre, mivel jogtalanul töltöm fel. Vagy ha valakinek szemet szúr, csak szólnak hogy töröljem le?
2011. júl. 9. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak letiltják a videót. Mindenesetre ne a saját neveden csináld a dolgokat, ha lehet és ne olyan dolgot tegyél fel, ami mondjuk a hadseregnek bassz..a a bögyét.
2011. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
alapból le fogja tiltani, mivel van olyan algoritmusuk, ami kiszűri ezeket. nem fog szólni senki se, hogy töröld, mivel eleve letiltott zenével fog kirakódni. legalább is ez az elméleti része.
2011. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gery Greyhound ***** válasza:

Kiadója válogatja, hogy büntetnek-e. Vannak kiadók, akik foggal-körömmel harcolnak a Youtube ellen, mások már meglátták benne a lehetőséget, és hagyják feltölteni a zenéiket.


Ha panasz érkezik egy videód ellen, akkor büntetőpontot kapsz, 3 büntetőpont összegyűjtése után letiltják a regisztrációdat (így az összes videót, playlisted, kedvenced elvész) - engem például nem zenekiadó, hanem az RTL Klub és az MSZP tiltatott le egy Mónika-show felvétel és egy sajátkészítésű MSZP kampánydal-paródia miatt :)


[link]

2011. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fene tudja, én elég fura zenéket hallgatok, mikor idegenbe vok, akkor is be tudok hozni egész ritka számokat. Ilyen "albumborítós" csak hang vidcsik igenis fennt vannak, de nem tom mien megállapodás keretében...
2011. okt. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!