Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Yahoo-s probléma. Mit csinálja...

Cullenmanó kérdése:

Yahoo-s probléma. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Szóval, az a gonddom, hogy van egy ismerősöm, külföldi. Tudom a keresztnevét, de sajnos csak azt. Kapcsolatot létesíteni vele igazából csak a Yahoon keresztül tudnék. Mielőtt haza jöttem külföldről, kértem tőle valamilyen elérhetőséget. Ő le írta egy papírra, a keresztnevét, s utána azt, hogy Yahoo. Ahogy azt már kiderítettem, ezt úgy kell értelmezni, hogy Keresztneve@yahoo.com.. Már regisztráltam én is a yahoo-ra. De a probléma az, hogy nem tudom hol kell partnert felvenni. Mert minidg mikor írnék egy levelet, azt mondja, válasszak ki egy partnert a listámból, vagy valami hasonlót. De mivel nekem nincs meg a partner listámon, de a címet tudom, hova kell küldeni, nem tudnám úgy elküldeni? Vagy hol kell partnert keresni?
2011. júl. 12. 22:08
 1/1 bothdani15 ***** válasza:
ott lehet felvenni a barátot ahol van egy félember egy plusszal a yahoo kép alatt van
2011. júl. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!