Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért olyan nagy szám ez az...

Miért olyan nagy szám ez az új annyira még itthon nem híres Google+?

Figyelt kérdés

több külföldi oldalon már nem látok mást csak hogy az emberek esedeznek karjukat odaadnák egy meghívóért..

nme tudom hogy hogy de kaptam egyet és a facebookhoz képest azért nem egy hiányosságot érzek..

amit láttam ujdonság az itt van

[link]

a csoportok körök szóval a circles létrehozása hát csókolom 2 perc kell nekem facebookon és készen is vagyunk

Esetleg valami egyéb újítás?


2011. júl. 12. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez még nem is végleges, csak béta.
2011. júl. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

na igen béta..

egyébként még amit láttam ami tényleg egy jó dolog az a hangouts azaz egyszerre akár 10 emberrel lehet webcamozni azt hiszem ezt egyedül a skype tudja de ott is előfizetéses

2011. júl. 12. 23:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy miért olyan nagy szám? Mert a facebook tele lett szeméttel az utóbbi időben, elvesztette a lényeget, magát, a közösségi funkciót, és a csapból is ez folyik, én személy szerint már ki nem állhatom, nagyon örültem, mikor hallottam a G+-ról, és azonnal átpakoltam.
2011. júl. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem tudom kis ügyességgel teljesen tisztán lehet tartani mindent egyedül az eseményektől nem szabadulok.. azaz inkább a tömeges eseményekkel van bajom ami igen teljes mértékben SZEMÉT

Nagy vállalatokat mint például coke be lesz engedve? nem minden esetben hasznos..

2011. júl. 12. 23:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Még hosszú hónapokig nem fog kinyitni a nagyközönség előtt. Lesz egyébként céges változata is. Kérték a vállalatokat, hogy még ne csináljanak profilt, mert jön a céges változat.


Az az érdekes a Google+-ban, hogy mögötte van az egész Google infrastruktúra, amit mielőbb integrálni szeretnének. GMail, Picasa, blogger, Föld, YouTube... ezek önmagukban is nagyon sikeres termékek, és a Facebooknak nincsenek ilyenjei. Ettől lehet sikeres a Google+.

2011. júl. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 VODKA0710 ***** válasza:
Csak bemondod a mikrofonba, hogy megosztás, és a Google Föld-ön megmutatja, hogy hol mondtad be, feltölti Youtube-ra élőben a kameraképed, az állóképeket feltölti Picasa-ra, amiből rögtön kiválasztja az új profilképed, lefordítja a megosztott szöveget a világ 13 legismertebb nyelvére, közben megnézi hol a legolcsóbb a megosztott dolog, ha tartalmaz terméknevet. És nem utolsó sorban, küld egy E-Mailt is a Gmail-es címedre.
2011. júl. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsóhoz csatlakoznék. Teljesen más szemszögből közelíti meg a közösségi háló fogalmát. Letisztultabb, modernebb, tele az amúgy is minden nap használt gmail-től kezdve a google earth-ig. Főleg a profil tetszik, nagyon jól megoldották, az "előző lakhelyek" részt, meg a fényképek, videók feltöltését és megosztását. Igazából én már nagyon unom a facebookot, meg tele is van felesleges és idegesítő reklámokkal, meg programokkal. Mindenképpen váltok G+ra, ha megnyílik a regisztráció biztos, hogy tarolni fog mert az újdonságra mindenki kíváncsi.
2011. júl. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szvsz a Facebookon megcsinalni ugyanazt, mint elotte Iwiwen szinten eloszor neezebb volt, mert nyilvan mas felulet, mashol vannak a funkciok. De ez minden ujdonsagnal igy van, megszokja az ember.
2011. júl. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!