Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom törölni a google...

Hogyan tudom törölni a google előzményeket? Mert így elkezdek írni valamit, és rögtön kiadja ha már írtam be ilyesmit.

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mozilla Firefox/Eszközök/Előzmények törlése
2011. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha pl. a google.com, google.hu-n vagy a gugli-eszköztárba írsz be dolgokat, akkor azokat nem lehet "törölni", mivel nem az előzményeket adja ki, hanem különféle javaslatokat. Én pl. ezt szoktam használni, ha nem vagyok biztos egy szónak a helyesírásában, csak elkezdem bepötyögni és kiadja a "megoldást".
2011. júl. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de ha törlöm az előzményeket akkor nem fog mindent törölni? én csak a google előzményeket akarom.
2011. júl. 13. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Állítsd be így Firefox-ban:

Eszközök/Beállítások/Adatvédelem Egyéni beállításokat használ az előzményekhez. Pl. jelöld be, hogy mit őrizzen meg.

2011. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!