Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » OPERA, mi lehet a gond vele?

OPERA, mi lehet a gond vele?

Figyelt kérdés
A gépemen rajta volt az opera, egy ideig használtam aztán egyszer csak kiírta indításnál, hogy "cannot start Opera", ezek után letöröltem és feltelepítettem újra, eddig sikerült is, de indításnál ezt írja ki: "Failed to load the Unicode Compatibility layer OUniAnsi.DLL because: A megadott modul nem található" :S Mit tegyek?? Köszi
2011. júl. 14. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából ha beírod google-be a hibaüzenetet egy csomó helyen leírják a gondot. Ha régebbi verzióról frissíted az operát néha meghülyül, ne a program files/operába telepitsd, de volt ahol azt irjak, hogy ha direktben az opera.exe-t inditod a programfiles/opea konyvtarbol elindul, es valoszinu csak egy uj parancsikon kell arra az exe-re
2011. júl. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát köszi, majd kipróbálom :)
2011. júl. 14. 14:14
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, sikerült megcsinálnom :D :D
2011. júl. 14. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!