Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megavideo miért szivat?

Megavideo miért szivat?

Figyelt kérdés

Mármint sorozatot akarok nézni,kiírja hogy várnom kell.ez eddig ok.de amint lejár a türelmi idő,elindítom,és sokszor azt csinálja hogy 10-20-30perc után újra kiírja,hogy megvolt a 72 perc...ez mégis hogy?már annyira unom!

tudom,van olyan oldal ahol korlátlanul lehet nézni,de épp ez az hogy a gépem is ha frissen van bekapcsolva,és el akarom indítani a műsort,nem tudom,mert már azzal fogad hogy várjak,így még a linket se tudom kimásolni...ez nem ip címhez kötött?vagy hogyan számolja ki?


2011. júl. 15. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább csináld azt, hogy elindítod a videót, majd a FÁJL fülnél válaszd ki a Kapcsolat nélküli munka részt. Azthiszem így menni fog. Ha nem akkor az internetkábelt (ha wifi akkor az adaptert) húzd ki a gépből várj egy picit majd tedd vissza. (Laptop+wifinél meg állítsd le a wifit majd indítsd újra.)


Mellesleg az IP függő dolog. De nem lehet hogy az otthoni hálózatodban valki használja ugyanakkor a megavideot?

2011. júl. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

cineraculo.com/vermegavideolink.aspx

Ide beilleszted a nézendő megavideos linket a felsőbe, "ver"-t nyomsz, és ha nincs túlterhelve a szeró, egy egyperces reklám után nézheted korlát nélkül.

(spanyol, de nem bonyolult.)

G.

2011. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem használhatja senki az ip címet,mert a családban ez az egy gép van.

én is a cineraculo-t nyüstölöm.

de épp az a baj,hogy mikor aznap még nem is néztem semmit,már várnom kell.akkor hova tűnnek a perceim,ha még szinte a gépet se kapcsoltam be?

nem az a problémám,hogy nézek pár percet,és letilt,hanem az hogy a legritkább esetben kapom meg a 72percemet...

2011. júl. 16. 11:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű a megavideo.com átverése, annyi a lényeg hogy a linked mögé tegyél egy 9-est.


Pl.: www.megavideo.com/?v=xxxxxxx -> www.megavideo9.com/?v=xxxxxxx.


Így a megavideo9 le streameli az eredeti videó-t és nézheted gyorsabban és nem lesz korlát sem.

2011. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnos amit mondtam már nem jó sajna letiltották
2011. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!