Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A 6 Mbit/sec az jó net?...

Timido kérdése:

A 6 Mbit/sec az jó net? Nagyon lassan tudok majd vele torrentről tölteni?

Figyelt kérdés
csak nekem lesz a net, mert egyedül fogok élni, és ezt tudom most megengedni magamnak. milyen sebességgel tudok majd letölteni? pl egy 700 megás film hány óra alatt jönne le?
2011. júl. 16. 17:45
 1/3 anonim válasza:
hát az a feltöltőktől füg... am ha ráérsz nem vagy rohanós típus azt tom mondani átlag másfél óra egy átlagos divx ... 6 megás netnél ha korlátlan .... netezni bőven tudsz vele oldalakat megnyitni.... youtube videók is elég jól mennek ... ill. jönnek :D ... hát ez olyan kis alap net meg ugye nem gondolod komolyan hogy abból te annyit fox kapni... olvasd el hogy abból mennyi a garantált letöltő és feltöltő sebesség... nekem is volt 6 megás netem és volt olyan h lejött egy film 30 perc alatt mert annyian seed-elték..( feltöltők) ennyit tok mondani
2011. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

700MB=5600Mbit. 5600/6=~1000sec=~16-17 perc.

Ez persze ideális eset, és a letöltés a szervertől és a szolgáltatód terheltségétől is függ.

2011. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem maximum 1 (egy) megabitet tud. Szóval, örülj, mert mindig van olyan, akinek rosszabb. :D

amúgy:

6Mb/s=0,75MB/s=45MB/min=2,7GB/h

Tehát, percenként KÁBÉ 45 megát tudsz levadászni, ha jó a szerver, ami óránként több mint kettőfél (2,7) gigát jelent.

G.

2011. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!