Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google chrome hol lehet...

Google chrome hol lehet letölteni biztonságosan?

Figyelt kérdés
volt már ilyenem és szeretem de nem merek letölteni akár honnan. és valami újabb verzió kéne
2011. júl. 16. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Google hivatalos oldala?


[link]

2011. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:) erre nem is gondoltam :D köszönöm :)
2011. júl. 16. 18:45
 3/6 A kérdező kommentje:
szinte minden talepítésnél hibát találok ... ezt írja:Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő. Az alkalmazás befejezéséfez kattintson az OK gombra. (csak ez a lehetőség van és ha megnyitom akkor is ezt írja ki :( )
2011. júl. 16. 19:16
 4/6 A kérdező kommentje:
bocsánat hogy még nem ide tartozó kérdést teszek fel de sürgős. az internet explorer google chrome ikonját vette fel. töröltem a google chrome-ot. ez miért van és hogy tüntessem el? a másik.: tárcán van az internet kapcsolat ilyen 2 monitor. nem töltök le semmit de valamit tölt le/fel is . telenor internetem van (modem) és az is írja hogy letölt valamit. miért van ez? hogy szüntessem ezt meg? mégegyszer bocsánat de ez sürgős. válaszokat előre is köszönöm.
2011. júl. 16. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát...amit tudok ajánlani, hogy tölts le egy comodo tűzfalat, annál ha megnyitod mutatja hogy milyen kienő-bejövő kapcsolatok vannak, amúgy lehet csak a windows meg a programok frissítgetik magukat azért van forgalom, de azzal biztosra tudsz menni.


Esetleg egy vírusírtást is próbálj be, és utána próbálgasd a chrome-ot még, néha b.zi és nem megy elsőre a telepítése nálam se.

2011. júl. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó kipróbálok valami vírusírtót hátha de eszembejutott hogy van mp4 em és bedugtam akkor valamit kiírt hogy nem jó valami. és az óta van ez. de még megnézek valami működőképes merevlemezt hátha az jó és akkor újratelepítem ezt. mert "biztonsági háttér" nélkül nem merem telepíteni a windows-t.
2011. júl. 16. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!