Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Online rádióhallgatás letöltés...

Online rádióhallgatás letöltésnek számít?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

igen


mobilneted van?

2009. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem


És ezért fizetni kell vagy, hogy van ez???

2009. ápr. 1. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
nem, miért kéne fizetni?
2009. ápr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha olyan neted van, hogy az adatforgalom (le/feltöltés) után fizetsz akkor kell, egyébként nem.
2009. ápr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a választ!
2009. ápr. 1. 20:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én az első vagyok... ha online halgatod mondjuk a slágert, és mobilneted van, akkor a letöltésszámláló programban ugyanúgy pörögnek a kilóbájtok, letöltésnek számít.
2009. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de nincs mobilnetem...
2009. ápr. 1. 21:30
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ. Hálózati adatforgalmat tekintve letöltés. Tehát mialatt hallgatod a netrádiót, az adat a szervertől a te géped felé, azaz letöltési irányba halad. Szóval fizikailag letöltés.

Logikailag azt tartják letöltésnek, aminek következtében - talán jogilag még az is kiköthető, hogy a felhasználó tudtával - egy fájl létrejön a gép valamely háttértárán. Tehát logikailag egy stream hallgatása nem letöltés.

Amúgy miért kérdezed?

2009. ápr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bnőm mondta, hogy kérdezzek rá... Meg érdekelt, bnőmet is, hogy hogyan is működik ez.
2009. ápr. 1. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!