Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Iwiw - en kizártam egy felhasz...

Iwiw - en kizártam egy felhasználót, ennek ellenére meg tudom nézni az adatlapját + a levelemet is el tudtam küldeni. Mit jelent akkor konkrétan a felhasználó kizárása?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 07:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A felhasználó kizárása azt jelenti, hogy ő nem lesz képes neked üzenetet küldeni. Attól te még tudsz. Én azt gondolom, hogy az adatlapodat attól még ő is képes lesz megnézni, ez csak levelezésre vonatkozik.


Az iWiW ezt írja:


Ismerős és ismeretlen feladót is kizárhatsz a postaládádból. A kizárt feladótól kapott levelek automatikusan törlődnek, megnézni őket később sem lesz módod. A kizárt felhasználó úgy látja, hogy minden neked küldött levele olvasatlanul kerül törlésre. A kizárt felhasználókat vissza lehet engedni az "[Üzenetek] oldal" bal oldali menüsorában található "kizárt felhasználók" menüben.

2009. ápr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!