Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom megjeleníteni a...

Nem tudom megjeleníteni a Facebook-ot. Miért? Kaptam egy vírust Fb chaten keresztül, vajon ez a probléma? Ha az egész gépet frissítem, akkor még használható lesz a FB, a saját gépemen? Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az átka a Facebooknak. Mindenki mindenkinek küldhet ezt meg azt, és közben vírust is kaphat az ember. Vannak ezek a hülye kérdések, hogy "mi a véleményed XY-ról", meg hogy kedveled-e ezt meg azt az embert. Ezért utálom azt az oldalt, és kizárólag csak Bejeweled blitzet szoktam rajta játszani. Egyébként, ha újrarakod a géped, akkor is megmarad minden a Facebookon, tehát nyugodtan frissítheted.
2011. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aham, és akkor ha teljes vírustalanítást és frissítéseket csinálunk a gépen, akkor újra jó lesz Fb, és nem fog vírusokat küldeni a nevemben?
2011. júl. 21. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, de a Facebook-ot is be kell állítani az adatvédelmi beállításoknál, hogy csak ismerősöket jelenítsen meg az oldaladon.
2011. júl. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!