Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell azt megcsinálni a...

Hogy kell azt megcsinálni a blogomba, hogy ha jobb egér gombot nyomnak akkor kiírja hogy Nem lopunk! Vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
blogol.hu -ról van szó... és arra kéne hogy ne lopjanak képet :D
2009. ápr. 4. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

Google: Jobb klikk javascript

És olvasgass.


Amúgy ezzel nem éred el azt, hogy "nem lopunk". Amit a géped betöltött, az már a gépeden van...

Végső esetben egy PrintScreen és beillesztés valahova, és már meg is van a kép. De ezen túlmenően is a jobbklikk tiltása során elérni a fájlt direktlinkkel (forrás megnézése), és ott már "jó lesz" a jobb klikk. De leszedheti flashgetbe behúzva is.


Tehát ez nem védelem, max. a nagyok kezdő klikkelgetők előtt. De aki akarja, az le fogja szedni.

2009. ápr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%

Egyetértek előttem szólóval, annyival kiegészíteném, hogy idegesítő is. Mikor pl találok valami érdekeset, akkor "jobb klikk--> hivatkozás másolása" módon szoktam ismerősöknek elküldeni.

Namost, ha bejön ilyenkor egy üzenet, akkor tudom anyázni a webmestert...

Ami megjelenik a böngésződben, az pedig mindenképp elmenthető saját gépre, legrosszabb esetben hosszadalmas munka után (pl zenét, videót) de általában azokat is 2 perc alatt átkonvertálva lehet a gépen tudni...

2009. ápr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!