Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tehetek? Nevemben készítet...

Mit tehetek? Nevemben készítettek egy facebook felhasználói oldalt. (többi lent)

Figyelt kérdés

Szex képeket raktak fel rólam, és a rendőrségen feljelentést tettem ismeretlen tettes ellen, segítséget szeretnék kérni abban , hogy ki a lehetséges elkövető aki így elbánt velem.

Válaszokat előre is köszönöm!


2011. júl. 22. 17:52
 1/8 legendavagyok01 ***** válasza:

Ebben itt nem tud segíteni senki. Megtetted, amit tehettél, ha a rendőrség komolyan foglalkozik ezekkel, akkor ők a szolgáltató(k) segítségével vissza tudják keresni. Kíváncsi leszek rá...

Mivel facebook-om nincs, azt nem tudom, lehet-e nekik jelenteni, hogy távolítsák el, de hátha.

2011. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ha tudod a címet akkor jelentkezz be és töröld a profilt
2011. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

Abban tudnátok segíteni hogy a facebook főnökségnek írnák egy levelet, mert a rendőrség is ezt ajánlotta, hogy egy levelet írjak, hogy töröljék le ezt az oldalt.

Címet nem találok!!

Tudnátok nekem címet küldeni ahová küldhetnék levelet, mert én nem találok.

Köszönettel!

2011. júl. 22. 18:18
 4/8 A kérdező kommentje:
nem én csináltam, hanem valaki más hozta létre a nevembe, és ő rendelkezik a jelszóval, így nem tudok törölni
2011. júl. 22. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg lefotóztak "miközben"? Mert akkor inkább a fotó készítésekor kellett volna beavatkozni, nem?
2011. júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez komoly dolog
2011. júl. 22. 18:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Mivel az adatkezelési szabályzat kimondja hogy szexuális tartalom nem lehet az oldalon, simán a képbejelentés hatására is törölniük kell a kifogásolható képeket. Pluszban ha még bejelented hogy a te nevedben hoztak létre az engedélyed nélkül, azért meg a profilt kell törölniük.


Hogy ki tette talán tudnod kell, hiszen meztelenül nem száz ember csinál rólad egyszerre képet, és találgatnod kell hogy vajon ki tette közzé, hanem jó esetben tudod hogy ki készíthette. Ráadásul az internet nem felejt, abban a pillanatban hogy közzétették a képet, arról készült egy biztonsági másolat is az oldalon, és amilyenek a emberek, gondolom egyből le is töltötte aki csak tudta, hiszen egyértelmű hogy törölni fogják előbb-utóbb.

2011. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lássuk a képet! így vakon tapogatózva nem lehet érdemi tanácsot adni.
2011. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!