Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért villog a kurzor a...

Miért villog a kurzor a firefoxban mindenhol, ahová kattintok? Még a weboldal előtt is! Eddig még ilyen nem volt soha és nagyon zavaró!

Figyelt kérdés
Ha valaki tudja az okát, esetleg azt, hogy hogyan tüntessem el, nagyon megköszönném!
2011. júl. 22. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyomd meg az F7-et a böngésző ablakában, és abbahagyja (valószínű véletlenül benyomtad).


Amúgy ez a funkció amúgy csak a webfejlesztőknek hasznos, hogy az egyes grafikai vagy egyéb elemeket meg tudják különböztetni.

2011. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Ez volt a gond vele! Illetve nekem gond, ám ahogy írod, ez másnak segítség. Nagyon köszönöm mégegyszer!
2011. júl. 22. 18:26
 3/4 anonim válasza:
Én már majdnem újraraktam az egész Windowst, nem hittem hogy ennyi az egész:D
2013. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hopp94 válasza:
és akkor mi lehet a gond, ha a firefox megnyitása után közvetlen nem villog, de egy kis idő után elkezd villogni a kurzor, és az F7 nem segít neki? :)
2014. ápr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!