Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az internetem gondol egyet és...

Az internetem gondol egyet és bontja a kapcsolatot. De ezt kb 2 percenként megismétli.2 hónapja cseréltem benne hálózati kártyát mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Előtte is ugyanezt csinálta? Újratelepítés volt közben, v kipróbáltad live cd-vel? Ha mindkét kérdésre igen a válasz, akkor a szolgáltató a ludas.
2011. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
eleinte jó volt a net tökéletes de aztán valami lett és le csatlakozott magától..azért cseréltem ki a hálózatit.
2011. júl. 24. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor nem a hálókártyával van gond. Tölts le egy live cd-s linuxot (nem baj ha nem értesz hozzá, csak a böngészőt találd meg benne), és ha azzal normálisan megy a neted, akkor telepítsd újra a rendszeredet, ha nem, akkor pedig beszélj a szolgáltatóval!
2011. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!