Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az ebayről, vagy más külföldi...

Az ebayről, vagy más külföldi oldalról vásárolt nagyobb termékekre mint pl egy kissebb tv milyen egyéb díjat kell még fiztetni rá mint a termék ára?

Figyelt kérdés

Konkrétabban: Ha ebayen kinéztem egy jobb led tv monitor együttest ami közel 20-30 K val olcsóbb mint itt, és én azt megveszem, akkor ugye a termék árát valamint a szállítás árát (márha nem ingyenes) akk kifizetem. De mire ide bekerül nem kell esetleg fizetnem valamit? Vám stb. Illetve pontosabban ez miben nyilvánul meg ? Ezt a vámkezelést hogy a fenébe kell elképzelnem? Jön a csomagom és magyarországon tudomisén budapesten jön egy csávó és átkutatja a dobozt amit rendeltem teszemazt hong kong bol és kiszab rá egy adott öszeget amit majd ha hozzák a terméket külön kell fizetnem? Vagy hogy működik? Mi a határ amitől vámot kell fizetnem?


Azért kérdem mert nemrég vettem szintén ebay szintén hong kongbol egy külső vinyót ami már nem kis csomagnak számít és az értéke sem az. Írtak, hogy vámkezelve van, de semmit nem fizettem rá! Szóval hogy működik?


2011. júl. 24. 23:52
 1/2 asddaasdda ***** válasza:
nem kell fizettni vámot nyudogj meg ez ugyan olyan kábé pl mintha te küldenél egy levelet angliába arra sincs vám erre sincs
2011. júl. 25. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2011. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!