Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen oldalak vannak, ahol...

Milyen oldalak vannak, ahol Vallomásos, Szerelmes és Szakítós idézetek vannak? (a többi lent)

Figyelt kérdés

tudom, hogy simán keresőbe is beírhatnám, de nekem tényleg nagyon jó idézetek kellenének. Facebook -ra akarom kiírni, mert van egy fiú, akivel csak egy éjszakára jöttünk össze. De a sok pia után, úgy be vt b@szva, hogy szerelmet vallott nekem. De reggelre, már semmi nem vt, az esti love -nak. Ki akarok egy ilyet írni, de úgy, h ne jöjjön rá, hogy ő az. Cska ki akarom adni magamból, egy idézet segítségével, hogy én mit érzek.

/szeretem, szeretnék járni vele/


2011. júl. 25. 17:43
 1/3 anonim válasza:
Idézni komoly emberektől komoly gondolatokat szoktak. Az hogy bebasztatok kavartatok aztán már nem kellesz neki csak amikor bevolt rúgva szerintem nem ilyen téma. Ja várjál mégis eszembe jutott egy. " Nincs ronda nő, csak kevés alkohol " :)
2011. júl. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:))

érdekes..

És am oldalak, ilyen szakítós, szerelmes, inkább vallomásos idézetekkel, hol találok?

2011. júl. 26. 14:10
 3/3 anonim válasza:
2011. aug. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!