Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elfelejtettem a Citromail...

Elfelejtettem a Citromail jelszavamat, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár napja megváltoztattam a citromailes jelszavamat de elfelejtettem, mégis mit tegyek? Nem adtam meg alternatív e-mail címet, se emlékeztető kérdést. Mellesleg ez a profilom ( a gyakori kérdéses is oda van regisztrálva)
2011. júl. 25. 20:30
 1/4 A kérdező kommentje:
És mellesleg arra emlékszem hogy 11 karakterből állt.
2011. júl. 25. 20:34
 2/4 A kérdező kommentje:
a másik probléma még az hogy, nem adtam meg igazi adatokat, mert nem bízok az internetben és nem adom ki a saját adataimat, szóval még csak esetleg személyi igazolvánnyal se tudnám magam igazolni a citromail csapatnak
2011. júl. 25. 20:43
 3/4 Argloss ***** válasza:
Ha egy hónapig nem használod, akkor azt hiszem töröl a rendszer és regisztrálhatsz újra ugyanazzal a névvel. Igazából csak abban nem vagyok biztos, hogy hány nap után töröl. Alternatív cím nélkül más lehetőséged nem nagyon van.
2011. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Argloss ***** válasza:
Esetleg ha adtál meg emlékeztető kérdést, akkor még van esélyed...
2011. júl. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!