Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudnék, (milyen oldalon)...

Hol tudnék, (milyen oldalon) "kiválasztani"egy részletet egy zeneszámból csengőhangnak? (mp3)

Figyelt kérdés
letöltöttem számokat,és ugye teljes számok,és szeretnék egy párat csengőhangnak,ezért csak egy részletet,(pl refrént)kb 30mp-et szeretnék"kiszedni"belőle.Lehetséges ez valahol és ingyen van?És ami magyar esetleg és nem túl bonyolult?Mert nem tudok angolul.Köszönöm!
2011. júl. 25. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Format Factory-val ezt meg lehet oldani. Magyar is, Ingyenes is, hangvágás, videóvágás, videó egyesítés, audió egyesítés, hang és videó mux sok minden van benne érdemes kipróbálni, hangot lehet vágni ahogy kérdezted
2011. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de ez pontosan mi?Vagy hol tudnám megnézni?
2011. júl. 25. 21:47
 3/5 A kérdező kommentje:
már közbe megtaláltam,letöltöttem,de fogalmam nincs ott hogyan kell megcsinálni azt hogy kiszedek egy részt..
2011. júl. 25. 22:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Megnyitod a Format... Audió -> MP3 -> Beilleszted a zenét -> még mielőtt konvertálnál -> Tartomány beállítás és ott kihelyezed az idő-t hogy mikor kezdje és mikor végezzen (ezt alul kell itt van csúszka is de megtudod adni számmal is).
2011. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!Sikerült.
2011. júl. 25. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!