Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan töröljem magam a...

Hogyan töröljem magam a myVIP-ről?

Figyelt kérdés

Rámegyek, hogy 'regisztráció törlése', majd az arcomba tolja, hogy "Az adatlapod törléséhez szükséges további információkat elküldtük az e-mail címedre!", fasza! - gondolom én, naívan. Ezután checkolom a szájbavert freemailt, oly módon, hogy spamszűrő és minden kikapcsolva, és nem jön az a rohadt mail. Kezd elfolyni az agyvízem. Így, a 82. próbálkozás és a hatodik rángógörcs után a fejem kb ilyen:

[link]


2011. júl. 26. 17:17
 1/6 anonim válasza:
várj pár napod, meg fog jönni a mail.
2011. júl. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
*napot
2011. júl. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem kb. 4 hónapja nem jön az e-mail-.-"
2011. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hónapokat ne várjak?
2011. júl. 27. 03:01
 5/6 A kérdező kommentje:
tiszta szégyen.
2011. júl. 27. 03:01
 6/6 A kérdező kommentje:

Írtam nekik az ügyfélkapun keresztül. K*rvára kíváncsi vagyok, hogy fognak-e rá válaszolni.


"Köszönjük! Üzeneted fogadtuk!

Az általad megadott e-mail címre hamarosan automatikus válaszlevelet kapsz üzeneted nyugtázása végett, majd rövidesen személyesen is válaszolunk."


K*rva rejtélyes módon ez az automatikus válaszlevél sem érkezett meg, bár rohadtul nem is számítottam másra.

2011. júl. 27. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!