Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a neve annak a fém bigyónak...

Mi a neve annak a fém bigyónak, amit az internet koax kábel végére kell rátenni és azzal kell a modembe dugni?

Figyelt kérdés

Ilyet kell vennem, ráadásul nekem kéne ráhegesztenem a koax végére is. Ezért kérdezem a nevét, plusz azt is írjátok meg, hogy kell belefaragni a dugóba a kábelt. Nő vagyok és nem tudom, de nekem KELL megoldani. Köszönöm a segítséget.


Azt hiszem ezt keresem, de javítsatok ki, ha rosszul hiszem:

[link]


2011. júl. 28. 10:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

oké; most ugyan nem tudom megnézni, de valószínű, hogy minden modem ilyen.


köszi!

2011. júl. 28. 12:14
 12/16 anonim ***** válasza:
Minden _kábel_ modem! Mert még van pár fajta ...
2011. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó alkalom ez megtapasztalni milyen nehéz a férfisors.Életünk rögös útját folyton F csatlakozók keresztezik,bölcsőtől a sírig,de mégis kitartunk,rendületlenül........:D
2011. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Hát, zavarban is voltam ma a Saturnban, mert azon a falpanelen, ahová az eladó irányított, volt vagy 20 féle ilyen kinézetű izé. Kétségbeesve hátraarc, majd újra előkerítettem az eladót, hogy ugyan bökjön már rá a nekem megfelelőre.

Csak párosával volt és 600 Ft.

Tekintettel a bazinagy kihívásra, mégis csak kerítettem egy férfit, aki (ránézésre) megoldotta a problémám, de csak hétfőn derül ki, hogy működik-e a net.


Köszi a segítségeket és a gyorsaságot is.

2011. júl. 29. 18:53
 15/16 anonim válasza:
Egyszerű BNC csatlakozó a becsületes neve.
2011. aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Köszönjük Emese.Jó hogy nem jöttél korábban és nem növelted feleslegesen a zűrzavart.......
2011. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!