Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook. Az enyém rossz,...

Facebook. Az enyém rossz, vagy ezt ő csinálja? FONTOS!

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akivel jóba vagyok személyesen is, viszont azt vettem észre hogy amikor facebookon rámegyek a profiljára, nem látom az üzenőfalát, és a képeihez se tudok kommentárt írni, sem lájkolni azokat:/ beszélgetni elvileg még tudok vele de nem volt kedvem kipróbálni:S.. szóval nem értem hogy most csak az enyém rossz, esetleg az övé, vagy ezt direkt csinálta.. tud e egyáltalán ilyet..*-)
2011. júl. 28. 15:28
 1/8 anonim válasza:

A te fb-d csak akkor lehet rossz, ha másoknak sem tudsz komenteket írni. A facebook-on rengeteg biztonsági beállítás van, lehet, hogy csak véletlen tiltotta el tőled az ő profilját. Biztos ami biztos, ellenőrizd le, hogy ismerősöd-e. Lehet, hogy valaki véletlen kijelölte a másikat.


ÉS VÉGÜL: ha még mindíg nem stimmel valami; kérdezz rá chat-en, hogy neki is ilyen-e a fb-je, vagy csak a tied ilyen... így azt is kipróbálhatod, hogy tudsz-e neki írni a chaten.


ja, és még véletlen se vádold meg azzal, hogy direkt eltíltott téged a profiljától, mert lehet h csak félreértés és akk még bonyorúltabb lesz ez az egész...

2011. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
még mindig ismerősöm, ott van a listámon..
2011. júl. 28. 15:55
 3/8 A kérdező kommentje:
.. ha nem lenne az ismerősöm akkor a képeit se tudnám megnézni, azokat viszont látom.. és chaten is folyamatosan meg van nyitva, azt is látom mikor elérhető és mikor tétlen..
2011. júl. 28. 16:11
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy kis időre visszaállt rendesen.. most megint nem látom az üzenőfalát, de most tudom lájkolni meg kommentelni a képeit.. akkor valószínűleg a facebook szarakszik ugye? :O: ))
2011. júl. 30. 12:59
 5/8 anonim válasza:
Am a Facebookon látja az illető ha megnézem a profilját?
2011. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 asddaasdda ***** válasza:

nem látja ha megnézed a profilját

és más ember diret nem tud ilyent csinálni hogy ne lásd az üzenőfalát

2011. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Reménykedtem benne:DD és köszönöm :)
2011. júl. 30. 13:58
 8/8 anonim ***** válasza:
a letilt a facebookról akkor pontosan ez van.
2014. jan. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!