Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Router beállítás? (Kérdésed...

Router beállítás? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Sziasztok! edimax br-6204wlg routerem van és sajna nem a legjobb, nagyon lassú a net rajta sokszor megszakad a kapcsolat. Nem tudom mit kéne állítanom még rajta.. esetleg ezt? http://www.youtube.com/watch?v=E7pUfrhl280 ez mire jó? meg van rajta valami npc update ami ki van kapcsolva. Kérlek segítsetek!
2011. júl. 31. 01:01
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

A linken az AP kliens módot mutatják be, ezzel meglévő Vezeték nélküli hálózatokhoz tudsz csatlakozni. Leegyszerűsítve: a routered úgy fog viselkedni, mintha csak egy Wi-Fi adapter lenne.


A routered nem mai darab, belvilága elég elavult. Sajnos nagyon sok router van még a piacon, amit még mindig ennek ellenére is árulnak. Ezek sokszor képesek már egy 15-20 Megabites Internetcsomagtól is megrogyni, instabillá válni. És a termék támogatásuk is a béka s*gge alatt van.


Frissíts fimware -t az eszközön, mást nem igazán tehetsz. Ha nem válik be, kénytelen leszel egy nagyobb teljesítményű eszközt vásárolni.

2011. júl. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát próbáltam már frissíteni, meg már nagyon régóta gondok vannak vele, már tényleg végső elkeseredettségemben írtam ide, hátha valami segít vagy mi. Azért köszönöm:)
2011. aug. 2. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!