Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a jobb mobilinternet...

Melyik a jobb mobilinternet szolgáltató?

Figyelt kérdés
Telenor vagy Vodafone?T-mobile-t nem írjatok mert elég rossz tapasztalataim van a Magyar Telekom Nyrt.-vel és nem rég mondtam fel a t-home-t is,holnap jönnek kiköttetni ezért sürgős egy mobilinternet mert itt ahol vagyok nincsen más lehetőség csak invitel ami szintén rossz szolgáltató.Most jelenleg a telenornál az internet flexi plus csomagot néztem korlátlan böngészésre és plusz 10GB egyéb forgalom típusra,mi a véleményetek erről a csomagról?Ha tudtok egy jobb csomagot akár a Vodafone-nál írjátok meg.És még annyi hogy a telenor hipernet melyik városokban érhető el?
2011. aug. 2. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Üdv:)

Sajnos egyik sem

2011. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
T-home-nál és az invitelnél biztosan jobb
2011. aug. 2. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
telenor van a hugomnak,egyszerűen pokol, egyik havernak meg voda van az is szidja állandóan,sajnos nins normálisan használható mobilinternet kishazánkban
2011. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az ismerősömnek is telenor van és azt mondta hogy nincs vele baja csak ha túlhasználja nagyon lassú lesz
2011. aug. 2. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!