Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehetséges az hogy ha...

Hogy lehetséges az hogy ha elkezdem be gépelni az ismerősöm nevét kiadja a személyt facebookon de ha meg akarom nézni a profilját akkor azt írja:a keresett oldal nem található?

Figyelt kérdés

Sziasztok

egy lánnyal beszélgettem levélben de valahogy el fajultak a dolgok és megsértődött rám.Próbálnám tisztázni vele a dolgokat de se üzenetet se az adatlapját nem tudom meg nézni de még az ismerősöm. Lehetséges hogy valamiféle képen blokkol vagy csak a facebook hülyéskedik velem?


2011. aug. 2. 22:41
 1/4 anonim válasza:
Elrejtette a profilját, vagy blokkolt, vagy megint csak szarakodik a facebook, próbáld meg holnap is :D
2011. aug. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ilyen van?

Őszíntén szólva hülye vagyok a facebookhoz kevés időm jut rá inkább programozgatok:D

2011. aug. 3. 00:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehet blokkolni embereket, és lehet, hogy egy darabig még a keresési listában is megjelenik (mint pl. a keresési listában a profilkép sem mindig a legfrissebb).

Úgy tudod ellenőrizni a dolgot, hogy kijelentkezel, és megpróbálod úgy megnézni a profilját. Ha sikerül, akkor csak te vagy letiltva, és nem a facebook szarakodik...

2011. aug. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egy barátommal mg nézettem és blokkolt.nem tudok írni neki valahogy?
2011. aug. 4. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!