Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Töröltem magam badooról....

Töröltem magam badooról. Miért küldi mégis az e-mailcímemre az értesítéseket?

Figyelt kérdés
töröltem magam mégis küldi h ez meg az üzenetet küldött és olvassam el mielőtt törlődik. o.O aztán ha rámegyek a badoora h megpróbáljak belépni akkor nem enged be (jelszó jó! ami volt.) rámentem arra h elfelejtettem a jelszavam. megadtam az e-mailcímem és azt írta ki hogy helytelen e-mailcím. Ha annyira helytelen az e-mailcím akkor miért küldözgeti arra az értesítéseket? :'D Télleg ekkora egy sz*r a badoo?? o.O
2011. aug. 3. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez SPAM. Nem vagyok fent a Facebookon már jó régen, töröltem magam, ennek ellenére egy ismerősre hivatkozva nekem is küldte. Olyan email-címre, amelyikkel soha nem is regisztráltam oda. Állítsd be a spamszűrőt és ne nyisd meg benne a linket, mert az fertőzött is lehet trójaival.
2011. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Es hogyan sikerült magad törölni,mert nekem nem megy?!?!?
2011. aug. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valahogy így töröltem magam Facebookról, de elég régen volt már. Egyébként két hét volt a várakozási idő, ha az idő alatt belépsz, akkor ezzel visszavontad.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__18..

2011. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!