Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 26.2 GB os filmeket tertalmazó...

26.2 GB os filmeket tertalmazó mappát (egy sorozat) Hogy tudom legkevesebb cdre kiírni?

Figyelt kérdés
Egy sorozatról vans zó, amit majd számítógépen akarunk nézni. (egy másikon)Hogy csináljam? átmásolni egy mappába naon sok idő pentrdivval? segitsetek. Nem értek hozzá, ha hülyesget írta,m várom a javaslaokat ötleteket
2011. aug. 4. 14:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Ugy értem átmásolni nagyon sok idő, csak véletlenül kérdőjelet raktam. :)
2011. aug. 4. 14:19
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz vagy 40 CD kellene, hogy azt mind kiírd, DVD-ből meg vagy 6. Egyszerűbb, ha fogod a winyót, bedugod a másik gépbe, és átmásolod úgy, ahogy van.
2011. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja elcsesztem a lépést a másik gépre kellett volna letöltenem. nemtom hogy legyen átmásolni is sok idő. :(
2011. aug. 4. 14:23
 4/8 A kérdező kommentje:
dvdből csak 6? az nem vészes, akkor milyen formátumba kell?
2011. aug. 4. 14:24
 5/8 A kérdező kommentje:
egy dvdre 11 rész fér ki, szóval abból is naon sok kéne... :(
2011. aug. 4. 14:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Pendrive-ból mekkora van kéznél? Amúgy még mindig az a leggyorsabb, ha átdugod a winyót.
2011. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán érdemes optikai tárolókkal (CD/DVD/BR) szöszölni.

Ha veszel egy 320GB-os külső merevlemezt, amin van eSATA csatlakozó, az durván 12 ezer Ez nagyjából 70 DVD-nek felel meg, és nincs gond az újraírással, sokkal kompaktabb, az eSATA pedig biztosítja a nagy sebességet.


Egyszerre ugyan nagyobb kiadás, de sok tekintetben sokkal jobb, mint az optikai lemezes.

2011. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. aug. 6. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!