Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrenttel kapcsolatban....

Torrenttel kapcsolatban. Biztosan tudom, hogy nem korlátoztam le a feltöltési sebességet, mégsem megy a feltöltés. Ha pl. a letöltés 600 kB/s, a feltöltés mindig kb. 0,1 kB/s. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
(Ja és egyébként hogyha szeretném az arányomat növelni, akkor olyan dolgot töltsek, amit sokan töltenek, akkor megy gyorsabban a feltöltés? ) Köszönöm előre is! Ja és szájbarágós válaszokat szeretnék, kezdő vagyok - ez látszik is : P
2011. aug. 4. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
először is másold egy speedtest.net-es képet hogy lássam a feltöltési sebességet,és igen,az arányodat úgy tudod legjobban növelni ha olyat torrentett töltesz le amit kevesebben töltenek fel és többen töltenek le
2011. aug. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs kinek feltölteni, akkor nem is fog az sebesség 0-ról elmozdulni. Lehet hogy az adott torrentnél nincs több letöltő, csak partial seeder akiket letöltőnek jelez az tracker. Lehet vannak letöltők, de több a feltöltő és túlseedelt a torrent. Lehet a többi feltöltőnek nagyobb a sebessége mint a tiéd, emiatt előled elveszik a letöltőket, mert a gyorsabbra kapcsolódik a kliens. Lehet hogy passzív vagy, passzív feltöltőre pedig passzív letöltő nem kapcsolódik.

Mint látod, rögtön előjött pár olyan dolog amikre nem is tudsz hatást gyakorolni, mégis befolyásolják a feltöltésedet.

2011. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
töltsd le ezt a programot: [link] ez talán többé-kevésbé próbál hozzád letöltőket kapcsolni,nekem beszokott válni de ez sem működik mindíg
2011. aug. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

első válaszoló: [link]

mond ez valamit?

2011. aug. 4. 23:56
 5/9 A kérdező kommentje:
egyébként nagyon szépen köszönöm a választ mindenkinek!
2011. aug. 5. 00:05
 6/9 anonim ***** válasza:
igen,valószínű azért tudsz ilyen nehezen feltölteni mert nem elég gyors a feltöltésed és nem kapcsol hozzád letöltőket a program de töltsd le ezt: [link] ha nem utorrented van akkor mond meg a torrent programod nevét és hátha ahoz is van ilyen program ami letöltőket kapcsol hozzád
2011. aug. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

utorrentem van, és le is töltöttem ezt a bigyót, de nem nagyon történt változás, legalábbis én nem érzékeltem... =/

de nagyon köszönöm a segítségedet!

2011. aug. 5. 01:14
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor valószínű akkot hogy túl seedelt a torrent,az arányod javítása érdekében tölts le olyan torrentett amit kevesebben töltenek fel mint le
2011. aug. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bocsi, 1 akkorar többet írtam
2011. aug. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!