Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Számítógépről ki tudom osztani...

Számítógépről ki tudom osztani vhogy az internetet a mobilomnak? (GalaxyS 2) esetleg USB-n keresztül? (routerem nincs) (Van egy USB-s wifi adó vevőm nem tudom segít-e)

Figyelt kérdés
a közelembe nincs wifi jelenleg legalábis amit a telefonnal tudnék venni, és a gépről kéne vhogy megosztani lehetséges ez vhogy?
2011. aug. 5. 21:43
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
Persze, veszel egy Wi-Fi -s routert. :)
2011. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Esetleg ha az a bizonyos USBs Wifi adóvevőd képes hálózatot létrehozni akkor azzal működne.


Esetleg, ha a telefonodon Android 2.2 vagy újabb van, az is képes wifi hálózatot létrehozni, de ezt arra találták ki, hogy a gépen internetezz a telefonon lévő internettel, de lehet, hogy működne ha beállítod a géped, hogy megossza a netet...

2011. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy működő számítógép mellett mi értelme van telefonon bíbelődni?Biztosan van,csak érdekelne,hogy mi.
2011. aug. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

widgeteket, alkalmazásokat stb. akarok rá letölteni, amit csak telefonon keresztül lehet.


Az a vicces hogy ugye telefonrol a netet kitudom osztani a gépre egy USB-n keresztül, ezért gondoltam talán visszafelé is müködhetne.

2011. aug. 5. 22:51
 5/8 A kérdező kommentje:
amúgy 2.3-as android
2011. aug. 5. 22:52
 6/8 anonim ***** válasza:
először is a wifi adó-vevőd legyen a gépre csatlakoztatva és legyen feltelepítve a driver, aztán töltsd le ezt: [link] ahogy fel is telepítteted menj végig az utasításokon és ezután majd kiderül hogy a adó-vevőd támogatja-e vagy nem a virtual wifit
2011. aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem biztos hogy adók is de van 2 is. két TP-Link TL-W821N és TL-WN422G, kiprobálom amit irtál hátha müködik köszi
2011. aug. 5. 23:11
 8/8 A kérdező kommentje:
Hátha olvasod még, örök hála :D müködik, az egyikkel sikerült is megosztani! Probléma orvosolva :)
2011. aug. 5. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!