Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez most komoly, hogy a 140....

Ez most komoly, hogy a 140. 000 forintos telefont eladták 371 forintért (+szállítási költség)? És ez még nem is a legdurvább! Ebben nekik hol az üzlet?

Figyelt kérdés

[link]


itt mindent iszonyatosan olcsón adnak el!Lehet,hogy azt várják,hogy legyen egy kis hírnevük és akkor már drágábban is eladhatják a dolgaikat vagy mi?Nem értem!


2011. aug. 7. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem , mert a gépek ellen licitálsz . Szóval hiába nyomod le a gép mindig győz . Feltornázzák addig amíg nem lesz megfelelő az összeg .
2011. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Más licitáló oldallal ellentétben, itt nem a nyertes fizeti ki a terméket kizárólag, míg a többi licitáló lehetősége elúszott.

Minden egyes megtett licitet minden licitáló kifizet, akár megnyerte a terméket akár nem. Ezzel egy drága terméket is olcsón el lehet adni úgy, hogy több licitáló is több (tíz)ezer forintot belead. Az automatikus licitálóprogram mindig föléd licitál, így te a versenyhelyzet miatt mindig egy újabb lépcsőt fizetsz. Előbb utóbb elfogy a pénzed, akinek pedig több van az föléd licitál, ő megnyeri, te meg csak fizettél a semmiért.

2011. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
aha!értem már!trükkös!gondoltam,hogy ilyen csak a mesékben van! :)
2011. aug. 7. 11:44
 4/7 anonim válasza:

11:36

Akkor ez nem egy aukció ?

Én úgy tudtam, hogy a licitálás azt jelenti, hogy bemondjuk az összeget a licitkor, de fizetni ténylegesen csak a legmagasabb árat ajánló fizet.

2011. aug. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ne akarjatok összezavarni!már kezdtem érteni a dolgot!:D
2011. aug. 7. 11:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy működik, hogy licit lehetőséget veszel. Tehát azért fizetsz, hogy licitálhass. Mondjuk minden licit után fizetsz 500 forintot, egy termékre licitálnak 100-szor, akkor ott 500*100 Ft. befolyt már a licitekből, gyakorlatilag teljesen mindegy milyen áron megy el a cucc, nem az fedezi az értékét.

Tehát egy olyan rendszer ahol neked előre meg kell venni jó pénzért x darab licitálási jogot.

2011. aug. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De. Aukciós oldal. Azzal a különbséggel, hogy licittételkor fizetsz a licittételért. Tehát nem "ingyen" licitálsz, hanem minden egyes licitnek ára van. Ez alapvetően nem nagy összeg (legyen mondjuk 100 forint), de 10 Ft-os licitlépcső esetén egy 100.000,- Ft-os terméknél, amelyet végül 50.000,- Ft-ért visznek el bizony 5000(!) licitet él még az aukció, amely 100,- Ft-os licitárral számolva bizony 500e Ft! :) Tehát látható, hogy nem is olyan rossz áron adták el azt a terméket...
2011. aug. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!