Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha van egy ember freemailje...

Ha van egy ember freemailje +facebbokja, hogy tudhatom meg az IP cimét? Azt tudom hogy fb-n dinamikus ip van de freemailen is?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Te nem igazán értesz ahhoz, amiről beszélsz, igaz?


Próbálkozhatsz ezzel:

[link]

2011. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindössze a freemail, ill. a facebook szervereit kell feltörnöd, és elindítanod egy wiresharkot, sok szerencsét hozzá!

"Azt tudom hogy fb-n dinamikus ip van de freemailen is?" Ez meg hülyeség. A dinamikus ip nem attól függ, h milyen oldalt nézel, hanem attól, h a szolgáltatótól fix v dinamikus ip-t kapsz (utóbbi a jellemzőbb).

2011. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akár dinamikus, akár statikus valaki címe, egyszerű felhasználóként nincs lehetőséged vagy jogod megnézni más IP-címeit.


Illetve azzal hogy tudod a címét, mit kezdesz vele? Nehogy az legyen a következő kérdés, hogy van-e olyan program, amibe beírod az IP-címet, és utána a gép mappái közt te keresni-másolni-törölni tudsz, mert körberöhögnek mint a többi tizenpáréves hackerpalántát.

2011. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig a win98-as időkben elég sok gép winyóján lehetett nézelődni a fentebbi módszerrel:)..ami persze többet között annak is volt köszönhető, hogy egy netet egy gépre kötöttek rá, nem nagyon voltak routerek.
2011. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jesszusom, neked valóban semmi fogalmad arról, amiről beszélsz, de akkor miért teszed??? :DDDD
2011. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van ,nem sok fogalmam van ezekről a dolgokról,de nem okoskodni akartam,csak megtudni valakinek az ip-jét,mert egyfolytába olyan dolgokat csinált,amiért nem csak börtön jár,hanem egy jó kis pofáncsapás is.A hatósággal már elintéztem,köszönöm,hogy nem hurrogtatok le,hanem le irtátok a véleményeiteket is...
2011. aug. 12. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!