Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám kinyomozni hogy...

Hogyan tudnám kinyomozni hogy ki használja az internetemet? FONTOS

Figyelt kérdés

Arra gyanakszok hogy a szomszédom lopja tőlem az internetet!

Hogy tudnám megnézni hogy ez biztos-e?A ruterem tipusa: TP-LINK WN321G


2011. aug. 7. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
le jelszavazod a routert és probléma megoldva...
2011. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az lesz de én elöször is megakarom tudni hogy használta-e
2011. aug. 7. 19:03
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha nincs levédve, bárki használhatta, aki elérte.

Jelszavazd le és annyi.

2011. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha éppen használja, akkor valamilyen állapot (status) menüben a wireless pontot választva kiadja, hogy ki használja (bocs a pontatlanságért, nem ilyen routerem van, de az összesnek hasonló a kezelése). De akkor is csak egy MAC-címet fogsz látni, ami nem sokat mond önmagában.
2011. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Persze hogy használta! Én is használnám! És függetlenül attól, h büntetendő, nem hiszem h bárki foglalkozna veled addig (mármint hatóság), amig nem egy jelszóval védett wifihez csatlakoznak illegálisan.

Tutira veheted h használta/ja, védd le és kész.

2011. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És nem tudok arra rákeresni hogy kinek van internetje?
2011. aug. 7. 19:16
 7/13 anonim ***** válasza:
A hálózati kártya azonosítóját ki lehet keresni, talán a számítógép nevét is, de ebben nem vagyok biztos(de ez pl nálam egy a win7 által generált baromság, ami nem utal semmilyen módon rám). Mindenesetre, utca/házszámot sehol nem fogsz találni.
2011. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én TP-Link routeremnél a router menüben a DHCP menüpont alatt, a DHCP Client List-ben lehet megnézni. Sajnos utca házszámot nem fog adni se az illető nevét
2011. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jaja sztem is max MAC címig tudsz eljutni, ami minden gépnek van, és nem lehetetlen megváltoztatni, bár nem nagyon szokták úgysem.


Viszont, ha van is MAC-címed, akkor is végig kellene nézned az összes szomszéd laptopját, meg hiába jössz rá, simán letagadja és le lesz tudva a dolog.


Bocsánat hogy ezt mondom, de ott voltál balf*sz hogy nem jelszavaztad le a routert, utólag már úgysem tudod rajta behajtani a dolgot, szal legegyszerűbb ha dobsz rá egy jó összetett jelszót, és elfelejted a dolgot.

2011. aug. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
19:26-os köszi de abban a listában csak azok vannak ott akik a közelmúltban használta a netem nem?
2011. aug. 8. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!