Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Minden lejátszható dolognál...

Minden lejátszható dolognál egy PLAY nyil jelenik meg, ahelyett hogy indulna. Pl videó vagy játék. Mit kellene letöltenem, hogy lejátsza őket?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 05:35
 1/4 anonim ***** válasza:
semmit nem kell letölteni,a nyílra rá kell egyet kattintani
2011. aug. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt én is gondoltam. De eddig nem volt ilyen, csak ujrahúzták a gépem, és azóta ilyen, ezért gondoltam valami kiegészitő kell hozzá. És valami csak kell, engem ez idegesit. Ugy szeretném mint rég, csak nem tudom hogyan lenne újra olyan.
2011. aug. 8. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:

meglehet csinálni,én az enyémen valahogy megoldottam,mert egy órája már nem kell kattintani,autómatikusan elindul minden videó

-fölmentem a lenti oldalra kattintgattam ott mindenfélére,és most azóta simán indulnak a vidik

-ezen az oldalon idétlenkedtem,de konkrétan nem tudom,hogy mitől lett jó ,bocs


[link]

2011. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is mindent így oldok meg! :)) Kattintgatok ide-oda, de konkrétan sosincs fogalmam róla mit csinálok! :) Egyébként közben nekem is megoldódott a problémám, sőt már a chrome-ot is tudom használni, mert az is be volt lassulva eddig. Szóval nem vagy egyedül a technikáddal! :)) De nagyon szépen köszönöm, hogy segíteni próbáltál! :)
2011. aug. 16. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!