Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon bejelöltem az...

Facebookon bejelöltem az összes embert, akivel freemailen leveleztem. Vissza tudom ezeket vonni? Jó lenne, mert nem mindenkivel vagyok jóban közülük, és olyan kínos.

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 07:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Vissza lehet. Én SOHA senkit nem jelölök be, így is 400 feletti az ismerősök száma...
2011. aug. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hogyan??? Én csak 1-et akartam bejelölni, aztán véletlen mégis így sikerült...légyszi ha tudod-vagy más valaki tudja-írd meg hogyan kell! Fontos... Köszi előre is!
2011. aug. 8. 07:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Kínosnak már így is kínos lesz, mert az értesítést mindegyik megkapta, hogy bejelölted.

Szerintem csak egyesével lehet visszavonni a jelöléseket, ha az illetők adatlapjára mész. Ott meg a bal alsó barokban van ez az opció.

2011. aug. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!