Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy ilyen beltéri egységem...

Van egy ilyen beltéri egységem, hogy tudok 2 tévét nézni vele?

Figyelt kérdés

[link]

Az nem gond hogy ugyan az a 2 csatorna mehet csak a 2 tévén,de nem tudom sehogy össze kötni,hogy kell? egyik ugye azon az euroscart-on csatlakozik,másik tévét vajon hová dugjam és milyen kábellal?

azért internet témába írtam,mert a routerre van rákötve ez a dreambox.


2011. aug. 8. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
bemész a helyi tecsóba, és veszel scart "elosztót" (1 apa és két anya), és megpróbálod összelegózni...
2011. aug. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azt mondod más mód nincs? mert kissé messze lenne a másik tévé a dreamboxhoz,mer próbáltam rákötni arra a antenna out csatlakozóra de amint bedugom a tévébe is azonnal lefagy az egész cucc :S
2011. aug. 8. 17:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Ott van rajta a koax. Vak vagy talán? Akkor ne nézz tévét...
2011. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
most akkor vitázzunk ki a vak? ne válaszolj ha olvasni se tudsz oda van írva HA ODA BEDUGOM LEFAGY AZ EGÉSZ RENDSZER,AZON KÍVÜL VALAMI? VAGY MIÉRT FAGY LE?
2011. aug. 8. 20:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Szar a tévéd kész, azt is elbasztad, kár is vitázni :D
2011. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
miért lenne rossz a tévé? -.-" könyörgöm mi a f@szér jösz ide amikor azt se tudod miről van szó?
2011. aug. 9. 01:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Te basztad el, szóval neked kell tudnod.
2011. aug. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mi van? xD mi a szarról beszélsz ember,olvasd már el a kérdést b@szki... "beltéri egység, hogy tudok 2 tévét nézni vele?" nincs elromolva a tévé semmi ilyesmiről nincs szó
2011. aug. 9. 03:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor dugjad befelé a koaxot és oszd el. Nehéz volt?
2011. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mind1 beugrottam megkérdezni,sehogy se lehet max scart elosztóval
2011. aug. 10. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!