Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » G-mail, a citromail, vagy a...

G-mail, a citromail, vagy a hotmail mailserver-ének a címét keresem, amin keresztül levélbombát lehet küldeni g-mailes, citromailes vagy hotmailes címekre?

Figyelt kérdés
A kérdőjel azért van pont helyett, mert külömben nem számít érdeklődésnek a mondatom(az ai szerint)
2009. ápr. 11. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Amit én ismerek, legjobba a "kaboom.exe". Ez mindenét váltosztatja a levél tartalmától kezdve a feladó ip címéig. Akinél ezt bekapcsolják, elvesztette a postafiókját.

Én most nem keresem meg, de ezen a címen elég sok a találat.

[link]

Azért én átellenőrizném a filet megnyitása előtt, mert ezen a területen már előfordulnak a vírusok.

2009. ápr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez jó, de én flood-programra gondoltam, ahol be lehet állítani az üzenetet, feladót, csatolt filet és azt hogy hányszor küldje el (150szer ;))
2009. ápr. 12. 13:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia gmailra nem jó...

Én csináltam egy párszor.

Küldessz pl 200mailt és összefűzi őket egybe, így nekem 200 helyett 3 mailt láttam amikor kipróbáltam.

Azt meg nem gond törölni.

2009. ápr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!