Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem vásárlás előtt kellett...

Nem vásárlás előtt kellett volna megnézni, hogy tényleg van-e olyan szín raktáron, amit választottam? Mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Leütés és fizetés után közli velem, hogy bár úgy tájékoztatott, hogy van, tulajdonképpen még sincs olyan színben, mint szerettem volna, de egy hét múlva lesz vagy válasszak esetleg egy másik színt...
2011. aug. 10. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Namármost nem egészen értem, hogy hogyan fizettél, ha a terméket még oda sem adták.


A másik, ha rendelésről van szó, és előre fizettél, akkor nem vagy köteles átvenni, ha nem azt adják, amit kértél.


Ha kifizetted, és az árut átvetted, akkor viszont nem jogos a reklamációd.

2011. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem vettem át az árut.


Vaterán érdeklődtem az eladótól (miután megnéztem a visszajelzéseit és azok 100%-ban pozitívak voltak, kb. 20 semlegessel), hogy milyen színekben árulja a terméket.


Ő másnap (tehát 1 napja volt) válaszolt, h. milyen színek vannak én pedig leütöttem a terméket abban a hitben, h. a választott színem van.


Átutaltam a pénzt és ma kaptam egy üzenetet, hogy az átutalás megérkezett, ugyanakkor a kiválasztott szín még sincs, mert eltévesztették.


Ezt én nem tartom így fairnek azért... De mindegy. Végül hajlandó vagyok várni egy hetet. De ha jövő hét szerdára nem érkezik meg a bőrönd, akkor inkább elállok a vásárlási szándéktól...

2011. aug. 10. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Mégis mi nem fair rajta? Szólt hogy bocs, benéztük, és csak egy hét múlva lesz bugyirózsaszínben. Gondolom belehalsz egy hét várakozásba...
2011. aug. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Vásárlás előtt direkt ezért érdeklődtem és ő meg elvileg meg kellett, hogy nézze a raktárban, mielőtt válaszol, hogy az a piros, amit leír tényleg van-e és tényleg piros.


Jó, valószínűleg jó eladó, meg minden, de egy kicsit lazán veszi az én igényeimhez képest... Kértek már tőlem könyvet és mielőtt azt mondtam volna, hogy megvan otthon, megkérdeztem anyutól, h. tényleg megvan-e otthon és csak utána válaszoltam.


Nem halok bele egy hétbe, persze. Bár azért most rendeltem, mert számítottam rá, hogy akkor szépen időben ideér, így viszont már necces. De ha hétfőn veszi a fáradtságot és megnézi és kedden válaszol, hogy kék, lila és fekete van és rózsaszín nincs, akkor az úgy korrektebb lett volna szerintem és én még kedden nézhettem volna olyan helyen, ahol van olyan szín, ami nekem kell...

2011. aug. 10. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!