Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb/leggyorsabb...

Melyik a legjobb/leggyorsabb "internet program"? Mármint hogy explorer, mozilla stb?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 11:08
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
köszi
2011. aug. 11. 11:27
 12/20 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint a Chrome-nál nem létezik gyorsabb böngésző. Az egyik előttem szólónak meg igaza van, a Firefox sokat eszik, meg leheletnyivel lassabb is, de nagyon jól testre szabható. Operáról nem igazán tudok vélekedni, szerintem nem rossz. A finom, "akadásmentes" görgetés nagyon tetszik benne. Explorer-ről meg annyit, hogy kerüld, mint a leprát. :) Legalábbis ez az én véleményem.
2011. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
értem köszi
2011. aug. 11. 12:11
 14/20 anonim válasza:

Egyébként bármelyik programot használod, mindegyikbe "bele tudsz piszkálni" annyit, hogy picit gyorsabb legyen. (Google segít ebben)

Én régen Mozillát használtam, a Chrome-mal is próbálkoztam, de egy nap múlva feladtam és megutáltam. Folton lefagyott, meg kiírta, hogy nem jeleníthető meg a lap, stb. Mellesleg én nem is tartom biztonságosnak azt a böngészőt olyan szempontból, hogy bármilyen képet stb. feltöltesz valahová, onnantól kezdve a Google is rendelkezik vele.

Ami a Mozillát illeti: ugye írtam, hogy sokáig ezt használtam. Nekem lassabban tölt be, mint az Opera, ez egy mínusz pont. Igaz, rengeteg kiegészítőt meg csiscsát le lehet hozzá szedni, de szerintem felesleges. Lassítja a rendszert. Meg néha kiírt olyanokat, hogy nem válaszol, miközben csak beírtam az url-címet és nyomtam egy entert... Aztán olyan is volt, hogy magától megnyílt egy vírusos oldal, meg ilyenek. Azóta Mozillát sem használok.

Jelenleg Opera párti vagyok. Szerintem nem kell 6000 kiegészítő egy böngészőhöz, nem az a cél. Az Operához is le lehet szedni pár kiegészítőt, meg alapból lehet változtatni a színeket. Mobilnetem van, azt pedig jobban is támogatja. Gyorsabb, könnyebb, egyszerűbb.

Az IE-ről sosem volt jó véleményem, nem is használtam ha nem volt nagyon nagyon muszáj, szóval azt meg végképp nem javaslom.

2011. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
szerintem a chrome, az opera nagyon jó, firefoxxal nem sokat találkoztam, csak a régi verzióival
2011. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Explorerről nem vélekednék semmit.

Operát sem próbáltam.

Éveken át Firefoxot használtam, tényleg nagyon jól testreszabható, de most áttértem a Chromera. Azt nemtudom hogy mennyire megbízható de hogy gyors az biztos :)

2012. febr. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Internet Explorer: Ahogy előttem is mondták: "A legjobb böngésző, ... egy másik letöltéséhez."


Google Chrome: Szerintem legjobb. Nagyon gyors, megbízható és testreszabható.


Mozilla Firefox: Erőforrásigényes, lassú, de viszont testreszabhatóságban a határ a csillagos ég.


Opera: Közepesen gyors, biztonságos, testreszabható, de inkább maradjon meg telefonra.


Safari: Közepesen gyors, nagyon jó 3D megjelenítés, de első indításnál szörnyen akad.


Comodo Dragon: A Google Chrome-nál egy kicsit gyorsabb, amúgy ugyanaz csak a neve más.

2012. máj. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
A chrome mára már nagyon gatya böngésző.:D
2012. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én chrome-ot javaslom csak aza baj vele hogy nagyon RAM igényes! Utolsó előtti az opera gyorsabb mint a chrome,csak az operába meg ami nekem nagyon nem tetszet hogy letöltés nem tom áthúzni az asztalra
2014. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 2Laci válasza:
firefox
2015. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!