Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell a youtube kezdőlapró...

Hogy kell a youtube kezdőlapról eltávolítani az ajánlott videókat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
egy 'X' lesz jobb oldalt felül,az ajánlott videók címmel egy sorba.
2011. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
^mármint ezt csak akkor tudod,ha van YT-fiókod
2011. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen van köszi! :D
2011. aug. 11. 11:44
 4/5 A kérdező kommentje:
De az a probléma, hogy azt egész ajánlott videók dolgot szeretném törölni a kezdőlapról, nem csak 1-1 videót, azt hogy kell?
2011. aug. 11. 11:46
 5/5 Kutyus70 ***** válasza:
Úgy látom senki nem érti még a kérdést sem... mert sehol nem azt a választ írják amit tudni szeretnénk. Nem arról van szó, hogy bejelentkezve nézegetem a videókat és aztán törlöm a megtekintési előzményeket. Hanem NEM BEJELENTKEZVE nézem a videókat, és a köcsög YouTube akkor is küld kapcsolódó, "nekem ajánlott" videókat!!! Már nem csak az előzményeket töröltem és a sütiket, hanem az egész böngészőt is letelepítettem, kipucoltam mindent, aztán újratelepítettem, de akkor is ott vannak az ajánlott videók.És mostmár szinte biztos vagyok benne, hogy nem a számítógépen van elmentve valami, hanem a köcsög Google az IP cím alapján menti el (a szerverein) a megtekintési előzményeinket, és ezért tud mindig "nekünk ajánlott" videókat küldeni! De ha valaki tud erre más választ és megoldást, megköszönöm előre is.
2013. okt. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!