Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jön be a Google...

Miért nem jön be a Google Chrome-onban a youtube?

Figyelt kérdés

Régebben csak a videók nem töltöttek be, nagyon sokszor kellett frissíteni mire betöltött, de mostmár a youtube oldala sem tölt be, csak forog a fogaskerék, az oldal meg sehol -.-

A Firefox-omon működik, de fontos lenne valami megoldást találni a Chrome-ra is mert én inkább azt használom :)


2011. aug. 11. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A Google Chrome saját, különbejáratú Adobe Flash Playert használ, ezt automatikusan tudja frissiteni is. Pl. a Google Chrome13-ban Csavarkulcs alatt, Beállítások, A Google Chrome névjegye. Ezt megnyitva azonnal frissiti magát.
2011. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Így sem tölt be.
2011. aug. 12. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Csavarkulcs alatt nézd meg a Beállításokat, nem tiltottál le véletlenül valamit?
2011. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam is behülyült a Chrome, a sokadik frissitése után. Teljesen legyalultam, de mindenhonnan és újat töltöttem le. Bele a bővítményeket, beállításokat, tíz perc alatt készen lett. És minden kiválóan fut.

Innen szedd le, nem minden linkje jó.

[link]

2011. aug. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!