Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek, help me, légyszi?...

Mit tegyek, help me, légyszi? A bal felső sarokba volt hogy mozilla lenyitottam és rámentem h teljes képernyő és így nagyon sz. R, hogy kell visszacsinálni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 09:47
 1/3 A kérdező kommentje:
SIKERÜLT! most abba segítsetek légyszi hogy hogyan tudom a képernyőt mondjuk 100°%ra, meg 120 stb...ja és nekem nincs olyan h eszközök és nem tok kezdőlapot:(
2011. aug. 13. 09:49
 2/3 anonim ***** válasza:

Van eszközök, csak el van rejtve. Ha lenyomod az ALT gombot, ideiglenesen megjelenik a menüsor, és ki tudod választani ha éppen kell valami a menükből. Ha pedig a Nézet menü/eszköztárak/menüsort bekapcsolva hagyod, mindig lesz menüd.


A nagyítás is a Nézet menü/nagyítás részben tudod választani (nincs skálázva), vagy a melléjük írt billentyűkombinációval ugyanezt megtenni, vagy a CTRL+egérgörgővel fel-le ugyanezt megtenni (és ha nem jó akkor a CTRL+0-val visszaállítani.


Kezdőlapot az Eszközök/beállításokban tudsz állítani.

2011. aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jajj nagyon köszi rendes vagy
2011. aug. 13. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!