Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Én ugye fent vagyok facebookon...

Én ugye fent vagyok facebookon és valaki csinált a nevembe még egy felhasználó fiókot, a képeket meg az információkat a régen használt myvipemről másolta le. Nem tudom ki csinálta de gyűlnek az ismerősei és engem nagyon idegesít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hallottam arról, hogy van egy opció ott lent, hogy ismerős jelentése tiltása hány ilyen jelentés után törlik le a felhasználót ?
2011. aug. 14. 15:19
 1/3 urimate ***** válasza:
Egyszerűbb, ha levélben próbálsz szólni, és valami dokumentumot mellékelni (személyi, útlevél), amivel minden kétséget kizáróan igazolod a személyazonosságod.
2011. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jelentsd a felhasználót, majd személyi adatokat el kell küldened, hogy igazold tényleg TE vagy az. Ezután a panaszlevélbe mellékeld hogy mire panaszkodsz és mi az ami nem tetszik... Ennyit tudsz maximum tenni :)
2011. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm ! :)
2011. aug. 14. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!