Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrent-miért van, hogy sok...

Torrent-miért van, hogy sok embernek olyan magas az aránya (akár 10-20 is! )?

Figyelt kérdés
Szeretnék javítani az arányomon de nem megy mikor lejön a film van h el se kezdi visszatölteni vagy csak nagyon lassan. Miért van ez? Ja és a seedekél 2 szám van a második zárójelben ezek közül melyiket kell figyelembe venni?
2011. aug. 15. 01:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Az utóbbit, mivel az a tényleges leecher.

Értelemszerűen ha kevés, nincs kinek visszaosztani.

Illetve sok seeder szervert használ, így elveszti a prioritásod a kis otthoni feltöltésed. Olyan torrenteket szedjél le minél hamarabb amit nem rég raktak fel, vagy nagy méretű torrenteket szedjél le mint most freeleech idején, azok mindig kelendőek. Lehet passzív seeder vagy

2011. aug. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb oldalon van bónuszpont rendszer: feltöltesz akármit, és kapod a feltöltésért az arányt (értelemszerűen) és bónuszpontot az új torrentért. A bónuszpontot ezután be tudod váltani feltöltés jóváírásra. Nekem 200x arányom van így, pedig csak 1:1-ig seedelek általában (amit másoktól szedek).
2011. aug. 15. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy főleg ingyeneseket töltenek le.Nekem sokáig nem is tudott arányt írni egy oldalon emiatt,aztán leszedtem pár nem free zenei albumot,az arányom ekkor száz fölött volt....:)
2011. aug. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!