Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mondanátok pár tippet amivel...

Mondanátok pár tippet amivel növelhetem az arányomat a torrenten?

Figyelt kérdés
ez a speedtest.net-es képem van: [link] és a feltöltésem nagyon lassú és ezért feltölteni alig tudok.Mondtok olyan módszert amivel kihasználhatom a teljes feltöltési sebességem seedelésnél?Légyszi érthetően írjátok mert nem rég kezdtem a torrentezést és tök sötét vagyok hozzá
2011. aug. 15. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Keress rá Googlie-n: Ratiomaster

Állíts be egy olyan torrent fájlt amit sokan seedelnek és nyomj be neki egy 60-as feltöltést és hagyd, hadd menjen.


4 éve vagyok a magoson, azóta sima torrentet bem töltök fel, 2 hónapig futtatom a fájlokat ezzel a programmal és sosem kaptak el. Tuti biztos.

2011. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igaz, hogy nem vagyok szakértő, de nekem ezt mondták: Ne csak akkor kapcsold be, ha kell valami, hanem olyankor is, amikor más töltene... magyarul: hagyd többször menni a gépedet, hiszen a torrent lényege éppen ez: mindenki mindenkire van rászorulva.
2011. aug. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
első: És ennél a Ratio Master-nél annyival tölt fel mint az én feltöltési sebességem?Csak egy torrent fájl kell vagy az adatnak és a gépnek kell lennie?
2011. aug. 15. 13:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyival tölt fel, amennyit beállítasz neki. Ha azt állítod be, hogy 1000-rel töltsön fel, akkor 1000-rel tölt fel, mivel ez csak információ, nem tényleges feltöltési sebesség. Úgy csinál, mintha feltöltenél, pedig nem.
2011. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen gerinctelen férgeket kéne az összes oldalról bannolni örökre, főleg a magról... Szánalmas hogy amíg te leszeded a cuccot és leszarod a másikat addig az a töredék becsületes júzer esetleg segít a másiknak is, hogy meglegyen az a bizonyos anyag...


kérdező: Seedelj és ne csalj. Ennyi a történet. Szépen bent hagyod a kliensben a torrentedet és kész.

2011. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!