Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az a jelenség, hogy minden...

Mi az a jelenség, hogy minden betöltődés amit neten történik, legyen az oldal, mozgó reklám, viedo bármi. Megáll és csak akkor dolgozik, ha mozgatom az egeret?

Figyelt kérdés
Elég idegesítő, tervezek egy újratelepítést, de nem tudom, hogy megoldja e a problémát!
2011. aug. 16. 11:39
 1/6 anonim válasza:
Talán a Flash playerrel van a baj
2011. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 De Puta Madre válasza:
Pont ezt akartam én is kiírni, erre feldobta a kérdésedet... Ha flash player, akkor én azt pár napja frissítettem. Baromi idegesítő. Ha találsz valami megoldást írjál légy szíves!!
2011. aug. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ugye milyen idegesítő.... Nekem nem mindig csinálja, és nem is találtam semmilyen összefüggést, hogy mi miatt jelentkezik! Frissítettem a flash playert, hátha.....
2011. aug. 17. 10:38
 4/6 De Puta Madre válasza:

nekem az után kezdte

ha kilépek a böngészőböl, aztán vissza, akkor nekem megjavul, próbáld majd meg, hátha

2011. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Újra jelentkezett a tünet, azóta talált már valaki megoldást vagy okot? Ugyanolyan mint volt, néha csinálja néha nem...
2011. szept. 30. 12:05
 6/6 De Puta Madre válasza:
Nekem megszűnt. Azt hiszem azóta frissítettem megint a Flash playert.
2011. okt. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!