Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Citromail óriásmelléklet,...

Citromail óriásmelléklet, toldacuccot, stb. üzemeltetői megnézik, felhasználhatják vajon, amit küldünk?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg el is teszik maguknak az üzemeltetők az érdekesebb cuccokat, vagy felhasználhatják valamire?

Pl. saját zenei művet, ha azt küldünk vkinek, elteszik és később kiadják, mondván, hogy ők írták, stb.


2011. aug. 16. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

nem hiszem,hogy ilyen lenne,ha lenne,már hatalmas,országos,sőt nemzetközi hírű botrányok lennének szerzői jogsértésekből,meg ilyesmi... ha azonban valami drogügylet adatait küldöd el valakinek,vagy véresre kaszabolt,brutálisan meggyilkolt hullák képeit,arra lehet felfigyel a portál üzemeltetője,és leadja a rendőrségnek...


szóval érted...illegális dolgokat nem küldenék neten keresztül,főleg nem gigabájtokban mérhető adatmennyiségben...

2011. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De ha nagyon nem bízol az ilyenekben, titkosítsd az adataidat. Pl tömörítsd winrarral, és adj neki jó erős jelszót.
2011. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Illegálisat én sem szoktam tudtommal, csak kiváncsi voltam, vajon megnézik-e ott, ami átmegy.

2011. aug. 17. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!