Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A pontpark.hu-n tényleg lehet...

A pontpark.hu-n tényleg lehet nyerni valamit, vagy átvágás?

Figyelt kérdés
van valaki aki nyert már ott valamit? és milyen hasonló oldalak vannak még?
2011. aug. 17. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokan írták hogy a testvérük volt barátjának a szomszédjának az unokatestvére látott egy embert a buszról aki már nem egyszer kapott értékes cuccot onnan. (remélem érted az iróniát)


De olyat is olvastam hogy valakinek volt elég pontja, rendelt és ok nélkül törölték. Meg csomószor beígérték hogy lesz várár aztán semmi. Meg különböző ürügyekkel halogatják...


A Lockerzről hallottam még ami elvileg nem kamu, de ott meg világszerte rengetegen vannak, szóval mikor megnyitják a shopot olyan szinten elkezd laggolni az oldal, hogy mire egy európai embernek betöltődik kb már semmi nem marad.

2011. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lockerz tényleg nem kamu, régen jóvolt énis nyertem 1 pólot ki is hozták de mostmár szinte semmit se lehet nyerni ingyen vagy nagyon sok pont kell hozzá :S a pontpark meg 1 nagy szar....
2011. aug. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0,0001 százalék esélyt adok, hogy nyerj onnan valamit.
2011. aug. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!