Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy régi osztálytársam szinte...

Egy régi osztálytársam szinte zaklat a facebookon. Mit tegyek? (bőv. Lenn)

Figyelt kérdés
A régi osztálytársam, nem tudom miért, de elkezdett csúnya dolgokat írni az üzenőfalamra. Figyelmeztettem, de ő továbbra is folytatta, így kitöröltem. Bejelölt, és én később visszajelöltem, gondolván hogy már nem fogja csinálni, de tovább folytatva. Dühösen visszaírtam neki levélben, és tiltottam. Ő gorombán visszaírt. Törölni akarom, mert egyáltalán nem érdekel, csak üzenetet tud nekem írni, de azt sem akarom, hogy írjon. Tudjátok, azoknak is lehet küldeni üzit, akik nem az ismerősünk. Hogyan tilthatom ezt meg neki? Lehetséges?
2011. aug. 18. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A fb-ot nem ismerem annyira, de ha iwiw-en le lehet tiltani (ott letiltottam már), biztos, hogy a fb-on is. Ha mégsem, akkor olvasás nélkül töröld a baromságait, vagy küldj egy levelet a support-nak, hogy zaklat, és majd ők törlik őt.
2011. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Biztosan le lehet őt tiltani!De ha jelented akkor törlik a gazdák!Viszont ha felbontás és válasz nélkül törlöd a leveleit úgyis megunja és leszáll rólad!Nem gondolod?Csak azért csinálja,mert ugrassz rá!!!
2011. aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan a letiltás opcióval, amit legkönnyebben úgy érsz el, hogy az illető adatlapjára mész, és a bal alsó sarokban ott lesz egy ilyen lehetőség.
2011. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tiltsd le. Menj az adatlapjára/idővonalára és ott
2012. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!